Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
Color: Natural Black
Price: $55.260
Original Price: $64.690
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 60% |
| Material Details | Human Hair, High Temperature Fibre |
| Peso Neto | 70 g |
| Largo | 15.24 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| SKU | sb260108144912525077766 |
Author: a***9
Date:
Review: Nice wig Value for money: Good Hair Softness: really soft True to length: yea
Color: Natural Black
Author: 2***5
Date:
Review: had to style it
Color: Natural Black
Author: a***6
Date:
Review: my mom loved it :3 and it looked good but texture is perfect
Color: Natural Black
Author: b***y
Date:
Review: Value for money: Value for price. I'll have to colour it a bit to my preference Hair Softness: Very soft Comfortable to wear: Very comfortable True to length: Length is good Easy to wear: Easy to wear and comes with a wig cap
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.